Kurumsal Müşteri Yorumları
Marmaraweb ile çalışmaya başladıktan sonra telefon trafiğimiz arttı

Marmaraweb den oldukça memnunum. Çünkü bize vermiş olduğu etkin danışmanlık hizmeti sayesinde maksimum getiri elde etmemize yardımcı oldu. Siparişlerimizin büyük bölümü Arama Motorlarında iyi yerlerde çıkmamızdan dolayı ve Google Adwords reklamları ile geliyor.

Daha çok internet kullanıcısına ulaşmak için doğru reklam olanaklarını tespit etmek gerekiyor. Bu noktada Marmaraweb ve ekibinin etkin ve yerinde olan hizmetleri sayesinde başarılı işlere imza attık. Marmaraweb ile çalışmaya başladıktan sonra telefon trafiğimiz arttı .Marka değerimiz hızlı bir biçimde artmasına hem de daha çok müşteriye ulaşmamıza yardımcı oldukları için Marmaraweb ve ekibine çok şey borçluyuz.

Bahcemalzemelerim.com - Canan Özula
Marmaraweb den hem web sitesi hem de internet reklamcılığı konusunda hizmet alıyorum.

Beğendiğim yönlerin başında güven geliyor. Kişisel yaklaşım, hızlı geri dönüş, problem çözme konusunda gösterilen çaba için teşekkür ediyorum.

Kazancımın büyük bölümünü oluşturan Google Adwords Reklam hizmetinizden çok memnunum.

Sk Concept
Cem KOLCU
Marmaraweb'e Google Reklamları Konusunda Yüksek Bir Güvenim Var

Yaklaşık 3 yıldır Google Sponsor Bağlantı Reklamlarımı Marmaraweb firmasının sertifikalı çalışanı yönetiyor ve gayet memnunum. Hem harcadığımız maliyetleri azalttılar hemde internet sitemizin ziyaretçi sayısı yükseldi.

Marmaraweb ile tanışmadan önce reklamlarımı kliniğimdeki bir çalışanım yönetiyordu ve aylık ciddi bir miktar ödeme yaptığım halde gerçek bir geri dönüş alamıyordum. Marmaraweb firması reklamlarımı yönetmeye başladıktan sonra bütçemi yarı yarıya azalttırdılar, doğru kelime ve kelime grupları seçtirerek uygun reklam ayarlarıda yapılarak reklamlardan gelen ziyaretçi sayımı yükselttiler. Kendilerinden oldukça memnunum. Ayrıca sürekli gönderdikleri raporlar sayesinde istatistikleri ve bütçemi rahatça kontrol edebiliyorum. Tıklama başına yaptığım ödemelerimde Google Sertifikalı Uzmanları reklamlarımı sürekli kontrol ediyor ve gün içerisinde rakipler arasında sürekli en uygun pozisyonda kalmamı sağlıyor. Kendilerine bana verdikleri bu hizmet ve kazandırdıkları müşterilerden ötürü teşekkür ediyorum.

Dr. C. Melike Öksüz
Pluss Estetik
Google Adwords Reklamlarında 1 numaralar.

Marmaraweb’in bütün hizmetlerinden memnunum. Özellikle Google Optimizasyon Çalışmalarında 1 numaralar.

Google Optimizasyon Çalışmalarını sayesinde siteme daha çok ziyaretçi trafiği sağlayıp ürünlerimizi satma imkanı bulduk. Herşey için teşekkürler.


Eczane Neslihan
Cahit YILMAZ
Google Adwords büyük ölçüde getiri elde etmemize sebep oldu

İçerik ve tasarım kalitesi yanında yapılan internet siteme birde Google Adwords Reklam hizmeti eklenince büyük ölçüde getiri elde etmemize sebep oldukları için Marmaraweb den son derece memnunum.

Emeğinize ve titizliğinize her şeyden önce işinize duyduğunuz saygıya çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla Nuhoğlu Orman Ürünleri...
Satışımızın büyük bölümü Adwords reklamlarından geliyor.

Google Adwords Reklamları ile Marmaraweb sayesinde tanıştım. Satışımızın büyük bölümü Adwords reklamlarından geliyor ve oldukça memnunum. Rakiplerimizin çokluğuna rağmen Marmaraweb reklamımı düşük maliyetle üst sıralarda çıkartıp geri dönüş olmasını sağladı.

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaları onlara artı kazandırıyor.

MarmaraWeb i kutluyor bundan sonraki çalışma hayatlarında aynı başarılarının devamını diliyorum...

Murat Nikah Şekerleri
Google Adwords Marka Değerimi Yükseltti

Doğal arama sonuçlarında 1. sayfada çıktığım halde yinede google adwords reklamlarını da reklam verdim. Kurumsal firma ciddiyeti açısından bunun çok faydasını gördüm.

İnternet reklamlarına firma olarak ciddi bir bütçe ayırdık ve bunun geri dönüşümünü çok hızlı bir şekilde alıyoruz.

Petroland Sıvı Transfer Teknolojisi
Kurumsal Müşteri Yorumları

(c) 2002-2014 Marmaraweb Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım